Rada Gminy: Kadencja 2010-2014

Rada Gminy Strzegowo - kadencja 2010-2014:

Nazwisko i imię Data urodzenia Miejsce zam. Funkcja
Barcikowska Marta 28.07.1981 Niedzbórz  
Charzyński Dariusz Józef
28.08.1965 Strzegowo  
Gołębiewski Marek 24.04.1967 Pokrytki  
Gosik Roman 17.03.1957 Mdzewko  
Karwowski Jerzy 7.04.1955 Unierzyż Przewodniczący
Kocięcki Krzysztof 8.03.1962 Adamowo  
Kowalski Gabriel 15.10.1974 Strzegowo  
Kwiatkowski Alfred Andrzej 14.08.1957 Kowalewko  
Markiewicz Jan 23.09.1951 Czarnocin  
Ratkowski Dariusz 20.08.1959 Zabiele  
Rejner Wojciech 28.09.1961 Dąbrowa  
Skrobisz Urszula Ewa 22.11.1961 Sułkowo Polne Wiceprzewodniczący
Sobiecki Mirosław 5.08.1953 Prusocin  
Zając Krystyna 13.09.1958 Strzegowo  
Zdunkiewicz Jan 24.06.1958 Strzegowo Wiceprzewodniczący

 

Wirtualny spacer
ePUAP
emapa
SCDPJPII
KRUS2