Aktualności

02 listopada 2020 10:04 | Aktualności

Komunikat Starosty Mławskiego w sprawie organizacji pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Mławskim

Z uwagi na utrzymujący się na terytorium kraju stan epidemii, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zminimalizowania ryzyka zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowania na COVID-19, mając na uwadze ochronę zdrowia i życia zarówno wykonawców usług nieodpłatnej pomocy prawnej jak i beneficjentom pomocy, informuję, że z dniem 3 listopada 2020r. na mocy art. 28a ustawy  z dnia 15 sierpnia 2015r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim (Dz. U. z 2019r., poz. 294 ze zm.)  do odwołania ulega zawieszeniu bezpośrednie udzielanie nieodpłatnych porad prawnych oraz bezpośrednie świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego we wszystkich punktach mieszczących się na terenie Powiatu Mławskiego.

       Osoby uprawnione chcące skorzystać z usług nieodpłatnego poradnictwa mogą je uzyskać za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość tj. telefon, e-mail, Skype).

     Zapisu na nieodpłatne poradnictwo prawne bądź obywatelskie można dokonać pod  nr telefonu 23 655 29 03 lub przez internet na stronie Starostwo Powiatowego w Mławie: www.powiatmlawski.pl  w zakładce  „zapisy na bezpłatne usługi” .

 

 

                                                                                                                                 w/z Starosty

                                                                                                                          Zbigniew Markiewicz

                                                                                                                               Wicestarosta

  

Przeczytano: 368 razy. Wydrukuj|Do góry

Wirtualny spacer
ePUAP
emapa
Regionalny system ostrzegania
wrota